Cvičení pro těhotné a po porodu 10.3.2019

O víkendu jsem absolvovala kurz cvičení pro těhotné a po porodu s lektorkou Renatou. Po celu dobu bylo vidět a slyšet, že přednášející skutečně ví, o čem mluví, že se tomuto typu cvičení věnuje i prakticky a je odborníkem ve své praxi. Bylo moc fajn vyzkoušet si cvičení a i to, že Renča chodila mezi námi a opravovala naše chyby. Skvělá organizace a komunikace před kurzem i na něm. Parádní byl také Flowin. Sice ho asi nikdy nekoupím, ale bylo zajímavé si na něm zacvičit tento typ cvičení. Odpoledne uteklo až moc rychle   Hned bych se zúčastnila znovu. Bylo to pro mě přínosné. Už se moc těším, až získané informace aplikuji do cvičení u nás.   Díky

Kristýna Kouřilová

 

 

 

Touto cestou vám chcem poďakovať za absolvované školenia Cvičení pro těhotné a po porodu. Ako osobného trenéra ma často oslovujú ženy, ktorú sú krátko, či dlhšie po pôrode a je dobré neustále si v tejto oblasti rozširovať znalosti.

Určite prínosná bola teoretická časť zameraná na špecifikáciu zmien odohrávajúcich sa v tele tehotnej ženy, či ženy po pôrode. Veľmi som privítala poskytnutý zásobník cvikov a najmä praktické precvičenie všetkých cvikov zo zásobníka a poskladanie akejsi ukážkovej hodiny. 
Školenie ako celok malo logickú štruktúru, nieslo sa vo veľmi príjemnej atmosfére a určite nám všetkým absolventom poskytlo ucelený pohľad na cvičenie žien tehotných a po pôrode.

Lenka

Mgr. Lenka Víšková

Osobní trenér