Michal Malínský

V roce 2012 jsem měl možnost navštívit lekci Flowinu Basic a hned jsem se do cvičení na černé desce o velkosti 140 cm x 100 cm zamiloval. Po pár lekcích jsem usoudil, že bych se rád posunul s výkonnosti a našel si školení, které pořádala společnost, zastupující Flowin v ČR. Po absolvování kurzu, jsem ihned začal s vedením lekcí ve Světě pod Palmovkou. K dnešnímu dni, mi prošlo rukama během stovek lekcí, velké množství cvičících, od teenegerů, mladých sportovců a v drtivé většině, managerů, sekretářek, lékařů, politiků a dalších podobných profesí. Měl jsem možnost připravit i lekce pro sportovní kluby HC Sparta Praha - Junioři, Meteor Praha - U15 a dalších......Flowin je možné cvičit v každém věku a za jakýkoliv zdravotních komplikací, využití i ve fyzioterapii se zaměřením ke zlepšení stavu po úrazech.
 
Flowin mě oslovil, především pro svoji pestrost, variabilitu cviků a dynamiky během cvičení, která zvyšuje i kondiční připravenost jedinců.
Původ Flowinu je ze Švédska, kde svoje myšlenky, převtělili čtyři desetibojaři v roce 2007 k vytvoření ideální podložky s "pady", které slouží ke komplexnímu posílení a protažení důležitých svalových řetězců, díky kterým se zkvalitní postoj, rozsah kloubů,  flexibilita trupu,  chůze, lyžovaní, bruslení, a další sportovní dovednosti.