FLOWIN® SPORT white

4 hodnocení

Rolovatelná deska, dodává se s cestovním obalem a pěti podložkami (pod kolena, ruce a chodidla), tréninkovým manuálem. Vhodný ke cvičení doma nebo na cestách.
FLOWIN® SPORT by měl být používán pouze na hladkých vodorovných plochách, ideálně na tvrdých podlahách a mimo dosah přímého slunečního záření.
Také je možné si ke zboží dokoupit doplňky FLOWIN®.

Upozornění: Tento produkt by neměl být používán ve venkovním prostředí (záleží na povrchu) a neměl by být vystavován po delší dobu slunečnímu záření a vysokým teplotám.

4 485 Kč 3 706,61 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Kód: 11014
Akce 9+1 zdarma

Při koupi více jak 10 kusů Flowin Spot White dostanete 10. zdarma

FLOWIN® SPORT white
4 hodnocení
product 1 326955756
9 + 1

Detailní popis produktu

Parametry

Hmotnost: 3 kg
Obsah balení: 1x rolovatelná deska 140x100 cm
  1x manuál
  2x podložka pod chodidla
  1x podložka pod kolena
  2x podložka pod ruce
  1x cestovní obal
   

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FLOWIN® sady
Hmotnost: 3 kg

FLOWIN® SPORT white

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.