FLOWIN® Science Friction™

10 hodnocení

Deska Flowin® Science Friction™  je zaměřena na přesné určení směru a délky pohybu. Pomůže nejen s lepší koordinaci, ale také  ke spolehlivému měření a testování všech cvičebních pokroků a zlepšení.

8 799 Kč 7 271,90 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (2 balení)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kód: 2203639
FLOWIN® Science Friction™
10 hodnocení
Science Friction with pads
Tip

Detailní popis produktu

Tento systém Vám pomůže určit fyzické rozdíly mezi pravou a levou polovinou těla v daném okamžiku a čase. Můžete sledovat změny pohybu v průběhu času. Usnadní řízení pohybů ve vztahu k požadované délce, směru a dráhy pohybu.

Flowin® Science Friction™ je dodáváno s podložkami (1x knee, 2x foot, 2x hand).

Parametry

Hmotnost: 7,5 kg
Obsah balení: 1x pevná deska 140×100 cm
  1x manuál
  2x podložka pod chodidla
  2x podložka pod ruce
  1x podložka pod kolena

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FLOWIN® sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg

Michal Malínský - Flowin Science Friction

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.