FLOWIN® PRO

15 hodnocení

Základní deska v černé barvě pro profesionály, pevná a snadno skladovatelná. Nejvíce se využívá ve fitness centrech, tělocvičnách a rehabilitačních zařízeních. Vhodná pro cvičení ve skupinách, ale také na kruhový nebo osobní trénink a pilates. Černé FLOWIN® PRO by nemělo být po delší dobu vystaveno slunečnímu záření.

7 485 Kč 6 185,95 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: 2203637
FLOWIN® PRO
15 hodnocení

Detailní popis produktu

Flowin® PRO je dodáváno s podložkami (1x knee, 2x foot, 2x hand).
Také je možné si ke zboží dokoupit doplňky FLOWIN®.

Upozornění: Tato deska černé barvy by neměla být používána ve venkovních prostředích!!!

Parametry

Hmotnost: 7,5 kg
Obsah balení: 1x pevná černá deska 140×100 cm
  1x manuál
  2x podložka pod chodidla
  2x podložka pod ruce
  1x podložka pod kolena

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FLOWIN® sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg

FLOWIN® Examples

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.