FLOWIN® kruhový trénink sada II. – trenérské karty

Neohodnoceno

Druhá sada trenérských karet určená ke zlepšení a zjednodušení vašich tréninků. Karty slouží zejména k sestavení většího množství variant kruhového tréninku na deskách FLOWIN®. V první sérii karet jste našli 10 základních cviků. V této druhé sadě naleznete 10 obtížnějších cviků.

245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kód: 117
FLOWIN® kruhový trénink sada II. – trenérské karty
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Samozřejmostí je možnost kombinovat obě sady.

Parametry

Obsah balení: 10 karet s obtížnějšími cviky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: e-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.