FLOWIN® kruhový trénink sada I. - trenérské karty

Neohodnoceno

Trenérské karty určené ke zlepšení a zjednodušení vašich tréninků. Karty slouží především k rychlému a jednoduchému sestavení kruhového treninku na deskách FLOWIN®. V první sérii karet najdete deset základních cviků, ze kterých je možné sestavit hned několik variant tréninku.

245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Kód: 123
FLOWIN® kruhový trénink sada I. - trenérské karty
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Parametry

Obsah balení: 10 karet se základními cviky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: e-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.