FLOWIN® kruhový trénink sada I.+ II. - trenérské karty

Neohodnoceno

Velká sada trenérských karet určená ke zlepšení a zjednodušení vašich tréninků. Sada slouží zejména k sestavení velkého množství variant kruhového tréninku na deskách FLOWIN®. V první sérii karet jste najdete 10 základních cviků. V druhé naleznete 10 obtížnějších cviků. Samozřejmostí je možnost kombinovat obě sady a vytvořit tak, každý trénink jedinečný.

420 Kč 347,11 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Kód: 126
FLOWIN® kruhový trénink sada I.+ II. - trenérské karty
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Parametry

Obsah balení: 10 karet se základními cviky
  10 karet s obtížnějšími cviky

Doplňkové parametry

Kategorie: e-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.