FLOWIN® DVD #1

Neohodnoceno

DVD s návodem pro domácí použití a pro inspiraci jak si připravit svůj trénink. DVD obsahuju 3 různé programy, které vás krok za krokem navedou ke správnému provedení. DVD je připraveno tak aby podle něj bylo možné cvičit ve všech úrovních.

Pozor! DVD je pouze v anglickém jazyce!

 

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 320 Kč –53 % 150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 129
FLOWIN® DVD #1
Neohodnoceno
FLOWIN® DVD #1
Výprodej
320 Kč –53 %

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: e-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.