FLOWIN® DVD Fit & Dance

Neohodnoceno

Objevte další dimenzi aerobního cvičení. Není třeba skákat nebo běhat. Vklouzněte do nového světa fitness s moderním konceptem, který spojuje cvičení a tanec v novém svěžím stylu.
Položka byla vyprodána…
standardní cena: 290 Kč –56 % 125,01 Kč 103,31 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 84
FLOWIN® DVD Fit & Dance
Neohodnoceno
product 1321 914721297
Výprodej
290 Kč –56 %

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: e-shop
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.