Školení, která mají smysl

Přemýšleli jste více se dozvědět o vašem těle a zjisti, jak si kvalitně a zdravě zacvičit? Nebo chcete mít větší jistotu při vedení svých klientů na individuálních i skupinových cvičebních lekcích? A nevíte, jak si ze všech možných školení vybrat opravdu něco smysluplného?

Jednou z možností, kde začít, je Statera Fitness - distributor špičkového fitness vybavení a organizátor školících akcí využívající specifické tréninkové koncepty pro pohybové instruktory i širokou veřejnost. A v čem se můžete například zdokonalit?

Flowin® Pilates - jedinečná a chytrá kombinace dvou cvičebních konceptů

Pilates - cvičení, které je zaměřeno na protažení a posílení všech svalů na těle s důrazem na střed těla, je poměrně všeobecně známo. Přenesení pilates metody na podložku Flowin chytře kombinuje výhody těchto dvou cvičebních metod. Podložka Flowin umožní některé cviky díky skluzu ulehčit a jiné zase díky specifickému tření (frikci) ztížit a donutit cvičence kvalitně zastabilizovat střed těla i další segmenty na těle.
Na školení se kromě seznámení se s konceptem Flowin dozvíte základy správného držení a nastavení těla v jednotlivých cvičebních polohách na desce i mimo ni dle základních pravidel vycházejících z konceptu Pilates i jiných moderních rehabilitačních metod a dostanete široký zásobník cviků. Vaše cvičení tak bude zase o něco efektivnější a také zábavnější.

Cvičení na labilních plochách - jak se v tom vyznat…

V dnešní době je na trhu nepřeberné množství balančních pomůcek. Zorientovat se mezi nimi a správně a efektivně si na nich zacvičit Vám pomůže školení s názvem Cvičení na labilních plochách. Školení od Statera  Fitness Vám pomůže pochopit princip  zapojení hlubokých stabilizačních svalů  ve cvičení i v běžných denních činnostech a dobře nakombinovat toto cvičení s vašimi dalšími aktivitami.  Labilní pomůcky jako jsou úseče, balanční čočky, míče i míčky, bosu, válce či flowin budou pro vás lépe uchopitelné a vaše tělo bude díky tomu funkční a připravené na zátěž.

Cvičení pro těhotné a po porodu - nepouštějte se do toho bezhlavě!

Období těhotenství a po porodu je sice pro každou ženu zcela fyziologický stav, ale i tak vyžaduje při cvičení specifický přístup s přihlédnutím na individualitu každé budoucí matky. V ženském těle dochází k řadě změn, které může vhodná pohybová aktivita pozitivně ovlivnit. V opačném případě, tedy při zvolení nevhodných pohybových aktivit, může mít velmi nežádoucí následky. Statera Fitness nabízí školení, které Vám pomůže být si jistější v aktivitách, které děláte, ať už jako instruktor pohybových aktivit či jako budoucí rodič, kterému jeho zdraví není lhostejné. Přihlásit se můžete na Statera Fitness.