FLOWIN® ve zdravotním cvičení

10 hodnocení

Praha 7.4.2024


2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.3.2024
Kód: 216
FLOWIN® ve zdravotním cvičení
10 hodnocení
FLOWIN® ve zdravotním cvičení
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Rozšíření konceptu FLOWIN®  do zdravotního cvičení.

FLOWIN® – pomůcka, která ve světě fitness našla své stabilní místo. Čím dál více je však tato pomůcka využívána i v rámci specifického zdravotního cvičení v ambulancích fyzioterapeutů i ve speciálních rehabilitačních centrech. Kurz Vám ukáže, jak využít FLOWIN® koncept nejen pro zdravé klienty a sportovce. Dozvíte se jeho šitoké využití v rehabilitaci.

Lektoři:

Fyzioterapeutka a Master Trainer PhDr. Renata Větrovská Ph.D. & Mgr. Lucie Suchá

Obsah kurzu FLOWIN®  ve zdravotnim cvičení:

  • Teoretická východiska pro využití FLOWIN® koncept v rehabilitaci
  • Praktické ukázky jednotlivých cviků
  • Využití FLOWIN® koncept u specifických problémů pohybového aparátu

Využití:

Rozšíření o více zdravotně zaměřených prvků využitelných pro běžnou zdravou klientelu, ale i pro klienty, kteří potřebují odlišný přístup vzhledem ke svým specifickým problémům s pohybovým aparátem.

Pro koho je kurz určen:

Pro všechny instruktory, trenéry a fyzioterapeuty, kteří chtějí své cvičení na desce FLOWIN® obohatit o více zdravotních cviků. Své zkušenosti z praktického využití FLOWIN® konceptu v rehabilitaci Vám předají zkušené fyzioterapeutky.

Cena zahrnuje:

  • certifikát Statera Fitness FLOWIN® ve zdravotním cvičení
  • studijní materiály a zásobník cviků

 

 

Termín 7.4.2024
Místo Praha
Čas 9:00 – 16:00 h
Registrace 8:50 h
Cena 2.490.-Kč vč. DPH
Kapacita max. 10 osob

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.