FLOWIN® Pro pokročilé

2 hodnocení

Brno - 21.4.

2 790 Kč 2 305,79 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
8.3.2024
Kód: 243
FLOWIN® Pro pokročilé
2 hodnocení

Detailní popis produktu

Kurz je možné absolvovat pouze po absolvování kurzu Školení FLOWIN Basic
 
Obsah kurzu FLOWIN® pro pokročilé
Teoretická část
Specifika tréninku na desce FLOWIN® – držení těla, výhody i možné kontraindikace tréninku na desce FLOWIN®.
Teoretický základ tvorby kondičních programů – kombinace cviků do sestav, jak a proč je zařadit za sebou, energetická náročnost.
Strečink a jeho zařazení do tréninku.
Funkční trénink na desce FLOWIN® a jeho specifika – rozdíl oproti jiným tréninkovým prostředkům.
Praktická část
Ukázka cviků a jejich možná návaznost v lekci
Rozbor cviků
Pro koho je kurz určen
Pro instruktory FLOWIN® Basic
Své zkušenosti z praktického využití FLOWIN® konceptu pro pokročilé Vám předá zkušený Master Trainer FLOWIN® Jan Větrovský.
 
 
Termín 21.4.2024
Místo
Gym & Joy - Brno
Čas 9:00 – 16:00 h
Registrace 8:45 h
Kapacita 9 osob

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.