FLOWIN® láhev na vodu

Neohodnoceno

Láhev na vodu s praktickým uzávěrem, která je vyrobena z tmavého plastu v moderním designu, který je přizpůsoben dobrému úchopu.

Obsah lahve 650 ml

standardní cena: 390 Kč –10 % 350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
15.12.2023
Kód: 141
FLOWIN® láhev na vodu
Neohodnoceno
Bezccccc
390 Kč –10 %

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: FLOWIN® doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

FLOWIN® koncept byl vyvinut v protředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí. Dnes už jsou také k dispozici cvičební programy, kterých je možno se držet. Patří sem: kruhový trénink, skupinová cvičení, osobní trénink a pilates.

A jak to funguje?

FLOWIN® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncetrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen byla patentována jako Friction TrainingTM.